Трета поредна загуба за Уулвърхамптън

Уулвърхамптън записа трета поредна загуба и вече шансовете му да се класира за евротурнирите значително намаляха. “Вълците” отстъпиха с 0:2 в домакинството си на Кристъл Палас. Жан-Филип Матета откри резултата в 19-ата минута, а Вилфрид Заха от дузпа се разписа в 34-ата минута.

Лондончани доминираха през първите 45 минути. Матета създаваше проблеми на защитата на съперника през центъра, а Заха, Шлуп и Олис по крилата. Матета се разписа след удар отблизо. Нарушение на Макс Килман срещу Шлуп пък доведе до дузпа, реализирана от Заха. Добрата игра на Палас в нападение през първото полувреме бе допълнена от стабилна игра в защита след почивката и тимът на Патрик Виейра стигна до заслужена победа.