Отзивите на живо след волейболния мач на националите и дебюта на Бленджини

Лудогорец II измъкна минимален успех над Спортист (Своге)

Дубълът на Лудогорец надви с 1:0 като домакин Спортист (Своге) в мач от 24-ия кръг на Втора лига. Единственото попадение дойде в 22-ата минута, когато Цветослав Петров бе точен за “орлите”. По едно полувреме за разградчани записаха Вандерсон, Илкер Будинов и Георги Терзиев, които се подвизават и за първия тим на отбора.

Резултати, голмайстори и класиране след 24-ия кръг във Втора лига

С тази победа “зелените” добавиха нови 3 точки в актива си и така вече имат 41, заемайки 5-ото място. Спортист от своя страна има 12 точки по-малко и остава на 10-ото място. В следващия кръг Лудогорец II гостува в Радомир на Струмска слава, а Спортист приема Янтра (Габрово) у дома.