Вход / Регистрирай се

Гледай на живо

Очаквайте: Ботев (Пловдив) - Спартак (Плевен)

УЕФА обяви, че мачът Бетис срещу Зенит от Лига Европа ще протече по график

УЕФА обяви, че мачът Бетис срещу Зенит от Лига Европа ще протече по график

Реваншът от плейофния кръг на Лига Европа между Бетис и Зенит ще се проведе по график. Това съобщиха за ТАСС в пресслужбата на УЕФА.

Днес централата обяви, че на 25 февруари ще се проведе спешно заседание на изпълнителния комитет на организацията заради развитието на ситуацията около Украйна и Русия. Също така от УЕФА потвърдиха, че всички днешни мачове ще се играят по график. Двубоят между Бетис и Зенит ще се проведе в Севиля на стадион "Бенито Вийямарин". Мачът започва в 22:00 часа. Първата среща между тези отбори бе миналата седмица и завърши при резултат 3:2 в полза на тима от Испания. 

Утре в Нион, Швейцария ще бъде теглен жребият за 1/8-финалите в Лига Европа.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от Футбол свят

Виж всички