Изключително тежка задача за Хебър в Шампионската лига 🏐

Българският шампион Хебър е изправен пред изключително тежка задача в поредния си двубой от група А на волейболната Шампионска лига. В Пазарджик пристига полският Ястрежебски Венгел (Ястжембие-Здруй), който е лидер в класирането без нито една загуба и с пълен актив от 4 победи досега.

Ястрежебски Венгел пристигна без Бенжамен Тонюти в Пазарджик

Поляците се представят убийствено от началото на турнира и са един от двата отбора в надпреварата, които все още нямат загубен гейм в мачовете си. Другият е Перуджа, който е начело в група Е - и днес гостува на Тренто на Матей Казийски в мач, който ще се предава пряко по MAX Sport 4 HD от 22:30 часа.

Хебър пуска вход свободен срещу полския Ястрежебски Венгел за Шампионска лига 🏐

Хебър от своя страна е последен във временното класиране на своята група с 2 точки - завоювани при победата с 3:2 у дома над Фридрихсхафен. Българите обаче загубиха служебно гостуването си на германския тим с 0:3, защото отказаха да пътуват заради карантина.

В единственият друг изигран мач волейболистите от Пазарджик загубиха с 0:3 от днешния си съперник.

Oчаква се към днешната среща да има засилен интерес, защото клубното ръководство взе решенеи да пусне вход свободен за мача като жест към феновете си.

Полският гранд, който вече има гарантирано място на четвъртфиналите, пристигна в България без двама основния играчи - Бенжамен Тонюти и Апрад Бароти.

Мачът между двата тима е тази вечер от 19:00 часа и ще бъде излъчен пряко по MAX Sport 3 HD.