Пирин (Рз) би Пирин (Гд) в контрола

Отборът на Пирин (Разлог) победи с 4:2 Пирин (Гоце Делчев) в контролна среща, играна в Копривлен. Двата отбора направиха здрав мач, в който паднаха пет попадения. Ангел Джунов откри в 15-ата минута, но с две бързи попадения за три минути Милен Лефтеров изведе символичните гости напред в резулата. Красимир Шапкаров и Георги Фикийн доведоха нещата до 1:4 още през първата част.

Завърналият се след престой в Беласица Лъчезар Дафков оформи и крайното 2:4 след почивката. Домакините имаха проблеми с доста болни футболисти, а наставникът на гостите Христо Джоджов пусна в игра през второто полувреме цели 9 юноши, родени през 2004 и 2005-а година.