Спортист (Своге) победи Пирин (ГД) и освободи французин

Спортист (Своге) постигна нова победа в края на подготвителния лагер в Сандански. Момчетата на Борислав Кьосев победиха Пирин (Гоце Делчев) с 3:0. Още в 5-ата минута Георги Николов отбеляза първото попадение в срещата. Само след още 5 минути игра Борислав Стойчев удвои, след като засече с глава центриране от ъглов удар. Третото попадение в мача бе дело на Кирил Янакиев в 17-ата минута. Той получи добро подаване от Георги Николов и засече топката в мрежата.

Спортист (Своге) с втора победа в контролите

В началото на второто полувреме отборът на Спортист остана с човек по-малко. Ариф Ферадов получи травма, а Борислав Кьосев бе пуснал в игра всички смени. Той реши да доиграе мача с 10 човека, за да пробва как би реагирал отбора в такава ситуация.

След срещата стана ясно, че няма да се разчита на французина Амиел Гий, който участва в няколко проверки на отбора.

Спортист: Ивайло Василев, Борислав Стойчев, Сами Пилер, Галин Ташев, Владимир Сиромахов, Стивън Славков, Иво Михайлов, Георги Николов, Красимир Панчев, Кирил Янакиев (Иво Харизанов, Мартин Сандов, Илия Русинов, Ариф Ферадов, Амиел Гий)