Кьолн надви Фрайбург

Кьолн надви Фрайбург като домакин с 1:0 в мач от 21-ия кръг на германската Бундеслига. “Козлите” грабнаха трите точки благодарение на гола на Антони Модест в 23-ата минута. Опитният френски нападател бе точен с удар от границата на наказателното поле. Пет минути след почивката гол на резервата Роланд Шалай за Фрайбург бе отменен поради засада и резултатът остана непроменен до края.

След този резултат двата тима са всъщност един до друг в класирането. Фрайбург е пети с 33 точки, а Кьолн вече е шести с 32. Лидер е Байерн (Мюнхен) с 49 точки, следван от Борусия (Дортмунд) с 43.