Женско първенство по футбол: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 0:4

Монако допълни 1/4-финалистите за Купата на Франция

Отборът на Монако допълни 1/4-финалистите в турнира за Купата на Франция, след като отстрани Ланнс с 4:2 като гост на стадион “Феликс Болар”.

Гостите имаха тотално преимущество през по-голямата част от мача и бързо изковаха своя успех още през първата част. Висам Бен Йедер откри в 18-ата минута, а Жеан Лукас удвои в 27-ата.

Само две минути по-късно Софиан Диоп направи резултата в полза на Монако класически. До края на полувремето Ланс успя да намари чрез Уесли Саид в самия край.

След почивката Арно Калимуендо върна интригата, която се задържа до 88-ата минута, когато Бен Йедер оформи крайното 4:2. Така Монако продължи напред в турнира , в който преди година отстъпи във финала пред ПСЖ с 0:2.