Рангник: Това са най-добрите победи

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Ралф Рангник остана доволен от победата на своя тим с минималното 1:0 като домакин на Уест Хам дошла с гол в последната минута на добавеното време.

“Атмосферата в съблекалнята е невероятна и е правилно момчетата да празнуват. Те знаят колко важна победа бе това. Това са най-добрите победи, когато противникът няма време да реагира. Изключително сме доволени от представянето и най-вече от физическата подготовка, която показахме, тъй като играхме само преди три дни. Не винаги намирахме най-добрите решения в последната третина, особено последните 20 минути, когато стреляхме твърде често без да можем да отбележим, а трябваше да сме малко по-търпеливи. В крайна сметка обаче всичко бе, за да вземем трите точки.

Трябваше да поемем известни рискове последните 15 минути, но трябваше да покажа на играчите, че трябва да спечелим този мач и съм много щастлив от гола в последната минута. Феновете също бяха невероятни. Само мога да им благодаря. Те винаги са добри, но днес ни подкрепяха през целия мач, защото също бяха наясно колко важен мач е това”, заяви Рангник след срещата.

С тази победа “червените дяволи” се изкачиха временно на четвъртото място в класирането с 38 точки.