Празненства във Велико Търново за 100-годишнината на Етър

ЦСКА срещу Марица в челен сблъсък в полуфинал за Купата на България 🏆

Волейболистките на ЦСКА се класира за полуфиналите на турнира за Купата на България. Възпитаничките на Юлия Иванов разгромиха Берое (Стара Загора) с 3:0 (25:9, 25:12, 25:18) в 1/4-финална среща, която се игра в столичната зала “Васил Симов”.

Марица разгроми Славия и е на полуфинал за Купата на България 🏐🏐

На полуфиналите във вторник, 28 януари, “червените” ще срещнат шампиона Марица (Пловдив), който разгроми Славия с 3:0 (25:14, 25:12, 25:16).

19 1/4-финал за Купата на България жени: ЦСКА - Берое 3:0

Двубоят продължи само 58 минути, като домакините не оставиха шансове на своите съпернички. След бързия успех в първите два гейма, единствено в третата част имаше известна доза интересни моменти, като Берое взе предимство със 7:4 и диктуваше играта до 13:11. В този момент ЦСКА отбеляза точкова серия и поведе с 15:13. От тук нататък „червените“ отново бяха доминиращият тим и приключиха мача в три гейма.

На 25 февруари ЦСКА ще се изправи срещу шампиона и носител на Купата на България Марица.

Двубоят ще се проведе в Пловдив, а победителят ще се класира за финала на турнира в Бургас.

Снимки: Национална волейболна лига (НВЛ), start-photo.bg