Созопол не се затрудни срещу аматьори в първата си контрола

Втородивизионният Созопол победи с 2:0 аматьорите от Карнобат като гост в първата си контрола за зимната подготовка на 2022 година.
Дългогодишният треньор в професионалния футбол в момента Маргарит Димов даде шанс на два различни състава през двете полувремена.

Входящите трансфери в Созопол продължават

Очаквано играчите от Втора лига демонстрираха своето превъзходство пред стотината зрители на добре подготвения терен от страна на домакините.
Головете вкараха Диян Молдованов в 24-ата минута и 18-годишното крило Божидар Киряков в 76-ата минута. Младокът дойде от школата на Черноморец (Бургас) преди началото на сезона.