Югоизточна Трета лига: Локомотив (Пловдив) II - Ботев (Пловдив) II - 1:0

Почетино: Можем и по-добре

Треньорът на Пари Сен Жермен Маурисио Почетино не беше особено щастлив след равенството 1:1 като гост на предпоследния в Лига 1 Лориен в двубоя от 19-ия кръг.

Аржентинският специалист извини испанския бранител Серхио Рамос, който остави тима си с човек по-малко след два жълти картона в рамките на няколко минути.

“Започнахме добре с положение пред Мауро Икарди, но след това играта ни се влоши. Не се пласирахме добре, движенията на терена бяха лоши и всеки път, когато губехме топката, позволявахме на Лориен да стига до опасни положения. Като цяло изиграхме слабо първо полувреме. Серхио Рамос влезе през втората част, тъй като исках да заиграем с трима централни и да имаме повече свобода по фланговете.

През второто полувреме имахме повече положения, но не ги реализирахме. Изгонването му може да се случи на всеки. Засега резултатите ни са последователни, но можем да се справяме и по-добре. Сега е време за семействата”, коментира Почетино.