Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Славия с трета победа при дамите

Волейболистките на Славия победиха като гости Перун (Варна) с 3:0 (25:19, 25:18, 25:13) в мач от пети кръг на женското първенство „Демакс лига“.

Марица не срещна трудности и срещу Берое 🏐

С това „белите“ записаха трета победа в шампионата, като с две загуби и 9 точки заемат пето място във временното класиране. Тимът на Перун отбеляза пета поредна загуба и е без спечелена точка до момента, като с един спечелен гейм заема седма позиция в таблицата.

ЦСКА разгроми Локомотив (София)

Единствено в първия гейм се получи известна оспорванотост, като варненки тръгнаха много нахъсано и бяха равностойни до 18:18. Столичанки обаче не допуснаха изненади. В важните минути взеха своето и затвориха гейма с 25:19. В следващите две части Славия доминираше изцяло, като взимаше аванс и го поддържаше докрай. Третата част приключи експресно, като гостенките оставиха съперничките на едва 13 точки.