Гуардиола: Благодаря на феновете

Мениджърът на Манчестър Сити Джосеп Гуардиола оцени високо играта на своя тим при успеха с 2:1 над Пари Сен Жермен в двубой от петия кръг на груповата фаза в Шампионската лига. “Гражданите” отстъпваха с 0:1, но стигнаха до пълен обрат.

Ман Сити взе заслужен реванш от ПСЖ, Меси, Мбапе и Неймар също са на 1/8-финал

“Добър мач. Когато те контролираха топката в нашата половина беше опасно, но ние играхме доста добре, както и в първия мач. За съжаление не успяхме да реализираме своите положения през първата част. След гола на ПСЖ бяхме изпаднали в нокаут за четвърт час.

Благодарение на феновете се върнахме в мача. Класираме се за 1/8-финалите в Шампионската лига вече пета или шеста година поред, а сега сме и победител в групата, което не може да не ме радва. Равенството също ни устройваше, но победата си е победа”, коментира Гуардиола.