Фенербахче отчая Антверп за едно полувреме

Фенербахче разби с 3:0 като гост белгийския Антверп в среща от Група "D" на Лига Европа. Турският клуб си свърши работатана практика още в първия половин час на двубоя. Мерт Хакан Яндаш още в осмата минута даде преднина на Фенербахче в резултата, а в 16-ата Макс Майер бе точен за 0:2. Автор на третото и последно попадение в двубоя бе Мергим Бериша в 29-ата минута.

Така турският тим събра 5 точки, записвайки в четвъртък вечерта първа победа в турнира и заема трето място в класирането в групата. Лидер е Айнтрахт (Франкфурт) с 10 точки, а втори е гръцкият Олимпиакос с 6.

Снимка: Royal Antwerp FC / Twitter