Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Брага с класическа победа в Португалия преди сблъсъка с Лудогорец

Отборът на Брага, съперник на Лудогорец в турнира Лига Европа, спечели убедително с 3:0 у дома срещу Портимонензе в мач от 10-ия кръг на португалското първенство. Играчите на Брага демонстрираха топ форма преди сблъсъка с разградчани в четвъртък и не оставиха шансове на гостуващия съперник. Бразилският халф Галено се отличи с два гола за успеха. Той откри още в 5-ата минута, а в 53-тата покачи на 2:0. Испанецът Марио Гонсалес оформи крайното 3:0 с попадение в добавеното време.

Брага заема четвърто място в класирането с 19 точки, седем по-малко от водачите Порто и Спортинг. "Архиепископите" приемат Лудогорец в мач от четвъртия кръг на груповата фаза на Лига Европа в четвъртък от 22:00 часа.