Мартин Райнов вкара, но тимът му допусна обрат срещу ФКСБ (видео)

Българският халф Мартин Райнов отбеляза първия си гол за своя Арджеш в Румъния. Той се разписа при загубата с 1:2 от ФКСБ в 14-ия кръг на Лига 1. Това бе първо поражение за отбора откакто Райнов е там. Преди това той бе в серия от 6 победи и 2 равенства във всички турнири.

Роденият в Габрово халф откри резултата в срещата в 62-ата минута. Той бе изпуснат при едно центриране от корнер и отблизо добута топката във вратата за 0:1.

ФКСБ обаче направи светкавичен обрат в рамките на три минути. Първо Октавиан Попеску възстанови равенството в 68-ата минута, а след това Валентин Георге в 71-ата направи донесе успеха на състава от Букурещ.

След този двубой ФКСБ излезе на 3-ото място с 27 точки, докато Арджеш се намира на 9-ата позиция с 21 точки. Водач е ЧФР Клуж с 36 точки.