Банско пречупи Героя у дома

Отборът на Банско победи с 2:0 Сливнишки герой у дома в среща от 15-ия кръг на Югозападна Трета лига. Това беше и поредният силен мач за "козлите", след Борис Галчев стана играещ треньор на отбора. През първото полувреме така и не падна попадение, но през втората част Костадин Василев и Денис Ангелов се разписаха и донесоха победата на Банско

Гостите от Сливница завършиха мача и с човек по-малко. Минути след като влезе в игра Петър Малинов получи червен картон от международния рефер Ивайло Стоянов. В класирането Банско е на 8-ма позиция с 24 точки, а Сливнишки герой е на 13-то място с 19 пункта. В следващия кръг момчетата на Боби Галчев ще гостуват на Оборище в Панагюрище, а Героя приема Надежда Доброславци.