"Червена" инвазия в Благоевград, ЦСКА - София излиза за нова убедителна победа

Колабиралият по време на мач привърженик на Нюкасъл беше изписан от болницата

Привърженикът на Нюкасъл Юнайтед, който припадна по време на загубата с 2:3 мач срещу Тотнъм в английското първенство по футбол, беше изписан от болницата. 80-годишният Алън Джордж Смит колабира през първото полувреме на двубоя на "Сейнт Джеймсис Парк" и съдията Андре Маринър спря временно мача в 41-та минута, за да бъде оказана медицинска помощ на привърженика на "свраките". Серхио Регилон от Тотнъм първи видя инцидента и сигнализира на рефера, а Ерик Дайър поиска дефиблиратор.

"Радваме се, че Алън Смит, който беше хоспитализиран миналия месец по време на мача с Тотнъм, бе изписан от болница "Фрийман" във вторник. Неговият син, Пол, благодари на лекарите от името на цялото семейство", съобщават от клуба. Отборът на Нюкасъл, който вече е собственост Саудитския държавен фонд, е на предпоследно място в класирането преди домакинството си срещу лидера Челси в събота.