Волейболистите на Хебър отлетяха за Беларус

Преди минути волейболистите на Хебър излетяха за Беларус, където ще се изправят срещу Шахтьор (Солигорск) в четвъртък в Минск в среща-реванш от втория кръг на Шампионската лига от 17,30 часа.

Преди седмица Хебър допусна загуба в Пазарджик от Шахтьор с 2:3.

Хебър допусна обрат от Шахтьор в Шампионската лига

След загубата у дома с 2:3 гейма, в гостуването българският първенец се нуждае от победа с 3:0 или 3:1, за да отстрани съперника. При успех с 3:2 ще се играе “Златен гейм”, победителят от който продължава в трети кръг.

Млад талант в състава на Хебър за реванша срещу Шахтьор в Шампионската лига

В състава на „тигрите“ е и 16-годишният състезател от школата на клуба Иван Сарафов. Той е юношески национал и едно от перспективните попълнения в тима. Волейболистът вече бе с тима за контролите в Италия, а сега бе картотекиран и за Шампионската лига.