100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:4 /почивка/

Алегри повдигна завесата за мистериозната бележка на Бонучи от дербито с Интер

Старши треньорът на Ювентус Масимилиано Алегри разкри подробности за мистериозната бележка, която резервата Кайо Жорже подаде на Леонардо Бонучи на терена по време на дербито с Интер снощи. Жорже влезе в игра през втората част и подаде листче на Бонучи, който го прочете и го скъта в калците си.

Алегри: Спечелихме важна точка

"Не съм писал аз тази бележка, това е дело на моя помощник Ландучи. Той отговаря за построяването на защитата при статичните положения и вероятно записката е била в тази връзка. Вероятно това е и причината той да ме помоли да забавя смените, за да има време да напише бележката", каза Алегри след мача.

Юве измъкна точка в дербито с Интер след гол от дузпа на Пауло Дибала в края. Преди това Един Джеко даде аванс на "нерадзурите".