Левски записа равенство и победа срещу Национал при U15 и U17

Юношите на Левски до 15 и до 17 години записаха победа и равенство срещу Национал на стадион „Георги Аспарухов“ в мачове от 10-ия кръг на Елитните групи.

ЦСКА - София победи Левски в дербито при U15

Левски U17 победи съперниците си с 3:2. Гостите водеха с 2:0 десет минути преди края на срещата, но „сините“ направиха пълен обрат с голове на Али Айвазов в 80-aта, Радостиан Димитров в 85-aта и Кристиан Красимиров в 90-aта минутa.

Воденият от треньора Виктор Димитров тим е на четвърто място в класирането с 19 точки и мач по-малко. Лидер е Лудогорец с 25 точки.

Съставът на Левски U17: 12. Ивайло Неделчев, 3. Марио Дадаков, 4. Георги Коричков, 5. Слави Чакъров (к), 6. Дейвид Михалев, 7. Кристиан Красимиров, 8. Цветомир Тодоров (40 - 19. Адриан Райчев), 10. Любомир Тодоров, 11. Радостиян Димитров, 14. Александър Божилов (30 – 2. Стилиан Бързачки), 16. Ясен Цветанов (65 – 18. Али Айвазов).

Левски U15 завърши наравно с връстниците си от София -  2:2. Точни за „сините“ бяха Марто Бойчев, който вкараха хубаво попадение в 10-aта и Стивън Стоянчов в 36-aта минути. Воденият от треньора Стоян Димов тим е на четвърто място в класирането с актив от 20 точки. Лидер е ЦСКА - София с 30 точки.

Съставът на Левски U15: 12. Александър Марков, 6. Кристиан Йорданов, 2. Димитър Яръмов, 5. Стоян Добрев, 3. Александър Кръстев, 19. Давид Димитров, 14. Михаил Петров (к), 11. Калоян Атанасов (60 – 16. Данаил Ластарджиев), 20. Марто Бойчев, 17. Денис Гиведжов, 8. Стивън Стоянчов (45 – 18. Кристиян Илиев).

Снимка: levski.bg