Празненства във Велико Търново за 100-годишнината на Етър

Витес тресна слаб Тотнъм

Тотнъм допусна изненадваща загуба в гостуването си на Витес с минималното 1:0. Единственото попадение бе дело на Максимилиан Витек в 78-ата минута.

Нидерландският тим започна по-активно срещата и имаше повече опасности през първата част, която завърши без точен удар от страна на играчите на Нуно Еспирито Санто. Те се опитаха да са малко по-активни след почивката, но въпреки това не успяха да затруднят особено отбраната на своя противник, а попадението на Максимилиан Витек десетина минути преди края на мача след хубаво воле с левия крак от границата на наказателното поле донесе трите точки в полза на Витес.

С трите точки те се изкачиха на втората позиция в групата с 6 точки, а водач е Рен след днешната си победа вече със 7. Тотнъм е на третото място с 4.