Инсиние ще продължи да бие дузпите, обяви Спалети

Наставникът на безгрешния до момента лидер в класирането на Серия “А” Наполи Лучано Спалети заяви, че приятелската атмосфера, която цари в отбора, помага за представянето на неаполитанците. В неделя Наполи победи у дома с 1:0 Торино и е с пълен актив от 24 точки.

Осимен запази безупречната серия на Наполи с късен гол

“Имаме отбор от приятели. Искаме да показваме хубав футбол и днес бяхме на много добро ниво. Постигнахме голяма победа, която нашите фенове заслужаваха. Чувстваме тяхната страст към тези цветове и отбора. Беше важно да усетим радостта им”, сподели Спалети, уточнявайки, че Лоренцо Инсиние ще продължи да бие дузпите в Наполи. Инсиние пропусна да изведе “партенопейците” напред в резултата от бялата точка в средата на първото полувреме, а късен гол на Виктор Осимен в 81-ата минута донесе осмата поредна победа на тима от началото на сезона в Серия “А”.