Турнир на талантите U14 : Зона Пловдив - Зона Варна 1:0

Номиниран за “Златната топка” не успя да спаси Виляреал

Виляреал регистрира първото си поражение през сезона в испанския елит след 1:2 срещу Осасуна на свой терен. Груба грешка в 87-ата минута на новия защитник Аиса Манди позволи на Чими Авила да донесе успеха за гостуващия отбор.

Преди това Осасуна беше повел чрез хубаво попадение на Лукас Торо в 26-ата минута. Много силно за Виляреал се представи номинираният за “Златната топка” Жерард Морено, като с негово майсторско изпълнение “жълтата подводница” изравни в 55-ата минута.

Преди това испанският национал беше ударил греда, а същият малшанс имаше и съотборникът му Алфонсо Педраса.

Виляреал натискаше в търсене на победно попадение, но в получи такова в мрежата си заради неточността на Манди.