Грузия спря лоша серия с успех в Косово

Грузия записа победа с 2:1 в гостуването си на Косово в Прищина и сложи край на серията си от 5 поредни загуби. Мачът бе без особено значение и за двата отбора, които играеха само за престиж.

Торнике Окриашвили откри резултата в 11-ата минута в полза на гостите, но домакините изравниха в 45-ата минута чрез Ведат Муриджи. Грузия обаче измъкна успеха в 82-ата минута, когато Зурико Давиташвили оформи крайното 1:2.

След този мач Грузия се изравни по точки с Косово, като и двата тима имат по 5. Грузинците обаче се отлепиха от дъното и вече са на 4-ото място в класирането.