Женско първенство по футбол: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 0:4 /Почивка/

Тони Дечев недоволен от представянето на своя отбор

Старши треньорът на Ямбол Тони Дечев не остана очарован от видяното по време на загубата на неговия отбор от Балкан (Ботевград) със 75:97 на старта на новия сезон в НБЛ. Опитният специалист изтъкна липсата на отборна в игра и слабата защита в неговите редици като основен проблем за тежкото поражение.

Балкан с убедително начало на сезона в повторния дебют на Небойша Видич

„Трудно може да победим някой от по-добрите отбори с играта, която показахме днес. Поне да бъдем успешно конкуренти до края на мача, защото все още не виждам отборната игра, която харесвам като треньор. Тази, която изповядвам. Момчетата се опитват да покажат повече от това, което аз знам, че всеки може да прави. Това не ми харесва. Личните изяви бяха прекалено много. Фактът, че ние завършваме само с 12 асистенции само по-себе си говори за това. Не съм доволен и от падането на концентрацията в защита през второто полувреме. Двете полувремена получаваме по 40 и повече точки, но много е трудно да се надиграваш с добрите отбори. Трябва да се играе по-здраво в защита, за да можеш да бъдеш конкурентен на всеки един опонент”, сподели Тони Дечев.

В следващия кръг Ямбол ще може да търси първа победа при визитата си на Черно море Тича, като двубоят е на 16 октомври.