Вратарят на Бодьо/Глимт: Бяхме ограбени

Вратарят на Бодьо/Глимт Никита Хайкин изрази разочарование от равенството 0:0 с ЦСКА-София на стадион “Васил Левски” от Лигата на конференциите. Той е категоричен, че отмененото попадение на норвежкия тим в последната минута е било редовно. Както е известно, реферът на мача отсъди нарушение срещу Иван Турицов. ”Мисля, че бяхме ограбени. Със сигурност вкарахме гол, който нямаше причина реферът да отмени. Контролирахме мача особено през втората част и физически бяхме по-добри. Сигурен съм, че ЦСКА са щастливи от резултата. Ние бяхме ограбени. Направих едно добро спасяване, като трябваше да реагирам, тъй като ударът беше много труден. Беше важно да го направя, за да останем в мача. Нямах много работа, но при удара на Кайседо трябваше да се намеся и го направих”, сподели Хайкин.