Генев: Първото полувреме играхме добре и имахме своите положения

Голмайсторът за Ботев (Пловдив) в днешния мач срещу Локомотив (Пловдив) Виктор Генев даде мнението си след дербито. Двата тима не се победиха и завършиха 1:1, а “канарчетата” излязоха напред в резултата, но допуснаха изравняване

113-ата битка за Пловдив между Локомотив и Ботев остана без победител

“Този мач е малко по-различен и специален, все пак е дерби, но смятам, че първото полувреме играхме доста добре и имахме ситуации. Последните 15-20 минути пак можехме да вкараме.

Поздравявам отбора, щом е трябвало, значи е завършило 1:1. Имаха си ситуация те, вкараха си я. Имахме и ние моменти, в които трябваше да вкараме, може би трябва да съжаляваме, че не победихме.

Хубаво е да вкараш гол, но няма значение кой вкарва, важното е да вървим напред и да трупаме точки. Радваме се, че сме първи, но има много работа и мачове. Не си правим сметка. Гледаме си мач за мач и това е”, заяви Генев.