Хендерсън: Започнахме битка и вкарахме победния гол, спечелихме

Полузащитникът на Ливърпул Джордан Хендерсън е щастлив, че донесе победата над Милан с 3:2 в първия мач от Шампионската лига за новия сезон. Той се радва, че отново е видял името си на таблото сред голмайсторите. "На почивката излязохме от терена малко разочаровани от резултата, но забелязах, че момчетата отлично осъзнаха ситуацията и започнаха второто полувреме по най-правилния начин, заяви Хендерсън.

"И след като имахме такова поведение, наградата не закъсня! Започнахме битка и вкарахме победния гол, спечелихме. Така че като цяло сме доволни! "Много е приятно отново да видя името си на таблото сред голмайсторите, тъй като аз нямам кой знае колко гола. Разбира се, работя за това, особено когато ме слагат на поста на халфа с номер 8, малко пред дефанзивния. Трябва да се влиза в наказателното поле и понякога да се бележат голове, казва още Хендерсън.