Марица (Пд) пропусна да победи Литекс у дома

Отборът на Марица (Пловдив) пропусна да победи у дома тима на Литекс в среща от 9-ия кръг на Втора лига. Двата тима завършиха наравно при резултат 1:1. "Пиратите" водеха в резултата през до самия край на двубоя, когато Реджеб Халил ги наказа с гол в добавеното време. Преди това, през първото полувреме, Мариян Тонев отбеляза дежурния си гол за Марица.

Той беше точен в 6-ата минута. Нападателят се разписа с глава след много добро центриране от корнер. В класирането пловдивчани заемат 7-о място с актив от 14 точки, докато Литекс е 17-и със седем точки.