Турнир на талантите U14: Зона Бургас - Зона Варна 3:0

Септември (София) надви Лудогорец ІІ и записа четвърти пореден успех

Отборът на Септември (София) постигна четвърти пореден успех във Втора лига. Играчите на Христо Арангелов надвиха с 3:1 Лудогорец II в мач от 9-ия кръг на шампионата. Герой за домакините от София стана Владислав Узунов, който отбеляза последните два гола за своя тим. Халфът бе точен в 71-ата и 85-ата минути. Преди това Бранимир Костадинов бе дал аванс на гостите още в 10-ата минута, но в 19-ата минута Симеон Александров изравни. Малко преди края Георги Чукалов върна едно попадение за втория състав на шампионите, но това не се оказа достатъчно, за да може талантите от Разград да си тръгнат с поне точка от “Драгалевци”. В последните секунди на мача гредата спаси гостите, които можеха да допуснат и четвърти гол в своята врата.

Шестият успех на "септемврийци" изведе тима до четвърта позиция с актив от 19 точки. Лидер е Хебър Пазарджик с едва три точки повече. Поражението е второ поред за Лудогорец II, който остана с 12 точки на осма позиция.

Септември (София) 3:2 Лудогорец II
0:1 Бранимир Костадинов (10)
1:1 Симеон Александров (29)
2:1 Владислав Узунов (71)
3:1 Владислав Узунов (85)
3:2 Георги Чукалов (88)