Вратар вкара за победата на Партизан във Велико Търново

Партизан (Червен бряг) спечели с 2:1 във Велико Търново срещу втория отбор на Етър. Двубоят е от шестия кръг на Северозападна Трета лига. Вратарят Станислав Антонов, който влезе като резервен полеви състезател вкара победния гол за гостите в последните секунди на срещата. Футболистите от Червен бряг можеха да бият с повече, но три пъти гредите помогнаха на съперника, а и вратарят Пресиян Петков спаси доста.

През първото полувреме Калоян Тодоров пропусна отблизо да открие резултата. Христо Димов също не успя да превземе мрежата на малките „боляри“. Те пък пропиляха шанс чрез Александър Гугучков в 20-ата минута. Червенорежкият тим се развихри веднага след почивката. В 55- ата минута играещия треньор Любомир Иванов подаде на Ангел Русев и резултата стана 0:1. После голмайсторът тресна гредата, а търновски играч изби от голлинията. Нови два пропуска направи Димов. Русев пак уцели гредата.

Така се стигна до 75-ата минута, когато Гугучков стреля неспасяемо от границата на наказателното поле – 1:1. Партизан отново вкара, но рефера не зачете попадението на Милен Тонев заради засада. Инфарктни бяха последните секунди. Първо Любомир Иванов насочи топката в гредата. При следващата му атака подаде на Станислав Антонов, който донесе трите точки за своя тим.