“Вълците” продължиха перфектния си ход в Бундеслигата

Отборът на Волфсбург спечели с 2:0 гостуването си на Гройтер Фюрт от четвъртия кръг на Бундеслигата.

Лукас Нмека бързо се отплати за първия си мач като титуляр за “вълците”, след като им даде преднина още в 10-ата минута. Другото попадение дойде в добавеното време на срещата, след като голмайсторът на тима Ваут Вегхорст беше точен от дузпа, свирена за фал на Себастиан Грисбек срещу Лука Валдшмит. Така Волфсбург направи най-добрия си старт в местния елит в своята история, като записа четвъртата си поредна победа от началото на сезона и продължава да е начело на класирането с пълен актив от 12 точки. Гройтер Фюрт е на предпоследното 17-о място със само 1 спечелен пункт.