Нападателите на Интер показаха, че са във форма (видео)

Нападателите на шампиона на Италия Интер показаха добра форма в мачовете на националните отбори от квалификациите за Световното първенство в Катар. Дошлият от Рома Един Джеко порази вратата на световния шампион Франция при равенството 1:1 на водения от Ивайло Петев тим на Босна и Херцеговина с “петлите” в Страсбург. Джеко бе точен в 36-ата минута с изстрел от дъгата на наказателното поле.

Лаутаро Мартинес и преминалият в Интер от Лацио Хоакин Корея пък реализираха по едно попадение във вратата на Венецуела за победата на Аржентина с 3:1 в Каракас. Лаутаро стана автор на първия гол в мача в добавеното време на първата част, а Хоакин Корея вкара втория гол за “гаучосите” в 71-ата минута.

Хоакин Корея направи мечтан дебют за Интер с два гола при победата с 3:1 срещу Верона точно преди паузата в клубните първенства заради мачовете от световните квалификации. Джеко също вече откри головата си сметка за "нерадзурите", а от Лаутаро Мартинес се очаква да бъде водещата фигура в атаката на тима след продажбата на Ромелу Лукаку.