Северна Македония спря лидера в група J

Отборът на Северна Македония спря победната серия на лидера в група J на световните квалификации Армения, след като удържа 0:0 у дома.

До този момент арменците имаха три победи, но въпреки ремито удържаха върха във временното класиране с 10 точки, докато на втората позиция върви Германия с 9. Северномакедонците имаха териториален превес и владееха повече топката, но не успяваха да материализират превъзходството си.

В 25-ата минута арменците едва не откриха резултата, но вратарят Столе Димитриевски успя да се справи с опасността. Това подейства събуждащо за западните ни съседи, които се пооживиха и създадоха множество възможности.

През второто полувреме темпото на игра се запази, като северномакедонците владееха повече топката, а арменците дебнеха на контраатака. В крайна сметка обаче гол така и не падна и гостите постигнаха целта си да си тръгнат с точка.