Бдин не даде шанс на „студентите“

Бдин се наложи с 3:0 във Видин над Академик (Свищов) в мач от четвъртия кръг на Северозападна Трета лига. Срещата премина при тотално надмощие на домакините. Всичко приключи само за 14 минути в началото на мача.

Резултати и голмайстори след 4-ия кръг на Северозападна Трета лига

Още в 6-ата минута Ивайло Иванов реализира с глава след центриране от корнер. След още толкова време Браиан Дочев се възползва от подаване на Ангел Цолов и направи 2:0. В 20-ата минута Александър Соколов центриране отдясно и Валдемар Лашков реализира с глава третото попадение.

Четвърт час по-късно след шут на Цветомир Тодоров, свищовски футболист изби топката от голлинията. Секунди преди почивката пък Светослав Валериев беше спрян с нарушение, но Соколов пропусна да вкара дузпата. През втората част с гола се разминаха още Тодоров, Цолов и Стефан Стефанов.