Кьолн се справи с Бохум след късни голове

Кьолн победи с 2:1 у дома Бохум в среща от третия кръг на германското първенство. И трите попадения бяха реализирани след 80-ата минута. Още в 15-ата пък гол на Деян Любичич за “козлите” от Кьолн бе отменен след намесата на системата ВАР заради игра с ръка.

В 82-ата минута появилият се в игра броени минути по-рано за Кьолн Луис Шауб даде аванс на домакините в резултата, а в първата минута на добавеното време друга резерва за “козлите” - Тим Лемперле, бе точен за 2:0, с което осигури победата на тима си. Подписалият вчера нов договор с Бохум Зимон Цолер отбеляза почетния гол за гостите в 94-ата минута, но победата бе за отбора на Кьолн, който вече има 2 победи и общо 6 точки от началото на сезона. Бохум е в златната среда с 3 точки.