Краснодар нанесе първа загуба на Рубин за сезона

Краснодар нанесе първата загуба на Рубин за новия сезон в Премиер лигата на Русия, след като се наложи с 2:0 в домакинството си от 6-ия кръг. Зелено-черните пречупиха съпротивата на съперника си с два гола през първото полувреме.

Алексей Йонов откри резултата за Краснодар още в 12-ата минута. Джон Кордоба пък удвои преднината на домакините в 35-ата минута.

Рубин също имаше своите възможности в мача, но не успя да се възползва от тях и си тръгна разочарован от това гостуване.

След този мач двата тима вече са един до друг в класирането. Рубин е 5-и с 11 точки, докато Краснодар е 6-и с 9 точки.