Галатасарай потрепери, но продължава напред

Турският гранд Гаратасарай потрепери срещу датския Рандерс, но продължава напред в групите на Лига Европа. След 1:1 в Дания преди седмица, тази вечер Галатасарай се наложи у дома в Истанбул с 2:1, след като отстъпваше в резултата.

Гостите от Дания откриха в 11-ата минута чрез Марвин Его, като резултатът се запази до почивката. След паузата Патрик ван Аанхолт изравни за Галатасарай в 48-ата минута.

Само десет по-късно обратът стана факт след автогол на Фредерик Лауенборг. До края двамата треньори извършиха куп промени, но резултатът остана непроменен.