Малките „боляри“ с класика срещу Ювентус (Малчика)

Дубълът на Етър надигра Ювентус (Малчика) с 3:0 във Велико Търново. Двубоят бе част от втория кръг на Северозападна Трета лига. Заслужен успех за селекцията на Николай Катъров, с оглед случилото се на терена.

Резултати и голмайстори след 2-ия кръг на Северозападната Трета лига

Топката се укроти в мрежата на гостите 180 секунди след началния съдийски сигнал. Там я насочи Борис Генчев след подаване на Иво Ганев. В 11-ата минута Александър Гугучков се измъкна сам срещу Иван Николов, но не успя да го преодолее. Всичко приключи към края на първото полувреме. Първо в 38-ата минута Ивелин Иванов удвои с глава след корнер. 120 секунди по-късно Ганев подаде и Гугучков отблизо оформи крайното 3:0. В 42-ата минута Калоян Ненчев стреля, но вратаря на Ювентус спаси.

В 85-ата минута влезлият като резерва Кристиян Димитров уцели гредата. Гостите също имаха шансове. Александър Скорчев отправи опасни удари. Иван Йолов пък създаде ситуации. След почивката възможност се откри и пред влезлият като резерва Ивайло Дюлгеров. Друга резерва Кристиян Коев пък само за няколко минути си заработи два жълти и червен картон.