Ланс и Сент Етиен си вкараха четири гола

Ланс и Сент Етиен завършиха 2:2 в среща от втория кръг на футболното първенство на Франция. Гостите на два пъти повеждаха в резултата, а домакините изравняваха, за да поделят точките накрая. Това беше 99-ия мач между двата отбора в Лига 1. Уаби Хазри даде аванс на Сент Етиен още в първата минута на двубоя, но в 36-ата Игнатиус Ганаго изравни. В седмата минута на второто полувреме Денис Буанга отново изведе гостите напред в резултата, но в 77-ата Секо Фофана донесе точката на Ланс. Сент Етиен и Ланс делят осмото място в класирането с актив от по 2 точки. В късния мач Олимпик Марсилия приема Бордо.