Бдин повали Партизан

Бдин се наложи с 2:0 над Партизан (Червен бряг) във Видин. Двубоят е от 2-ия кръг на Северозападна Трета лига. Домакините доминираха през първата част. Първото голово положение обаче беше пред тяхната врата, но Милен Тонев не завърши с попадение атаката на Ангел Русев. В 27-ата минута Александър Соколов откри резултата от фаул. След няколко минути той асистира и за попадението на Калоян Цветков. Последният пък изведе Валдемар Стоянов сам срещу вратаря, но той не успя да го преодолее. След почивката играта беше равностойна. Шансове за Бдин пропиляха Стоянов и влезлият като резерва Велислав Петров. Пред отсрещната врата с гола се разминаха Тонев и резервата Момчил Стоянов.