Финландци с голям обрат срещу Астана

Финландският КУПС Куопио направи страхотен обрат при гостуването си на Астана в реванш от третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите. Първата среща бе завършила 1:1, а в Казахстан КУПС спечели с 4:3.

Астана водеше с 2:0 на почивката след попадения на Барсегян и Аймбетов и с 3:1 след ново попадение на Барсегян в 58-ата минута. Това развитие не отчая финландците, а в основата на обрата бе бразилецът Лукаш Рангел, който се появи в игра на почивката. Южноамериканецът се разписа първо в 53-ата минута, а след нови две попадения оформи своя хеттрик в 74-ата минута. Икауниекс се разписа в 77-ата минута, което съвсем довърши домакините.