Очаквайте в 17:00 - Женско футболно първенство: Пълдин - Локомотив (Стара Загора)

Черноморец (Балчик) победи отбора на Христо Йовов

Черноморец (Балчик) се наложи у дома с 3:1 над съименника си от град Бяла, Варненска област, в контрола. Домакините надиграха съперника, в чийто редици е бившият национал Христо Йовов, някогашният му съотборник в Литекс – Марин Петров и защитникът Стефан Дончев, играл за Спартак (Варна), столичните Левски и Локомотив.

Черноморец (Балчик) с изцяло нов отбор

Четвърт час след началния съдийски сигнал Юли Загоров откри резултата с шут от границата на наказателното поле. 20 минути по-късно след центриране футболист на гостите изравни. Развръзката настъпи само за 4 минути през втората част. Първо в 75-ата Преслав Жеков оползотвори подаване на Ангел Ангелов. Той асистира и за попадението на Загоров в 79-ата минута.