Бдин пак громи съседите от Румъния

Бдин (Видин) вкара общо 13 гола на съседите си от Калафат (Румъния) в двата приятелски мача. Преди две седмици селекцията на Диян Попов спечели с 5:0 на румънска земя, а днес разби същия отбор 8:2 във Видин.

Бдин вилнее в Румъния

Както в първия мача, така и сега с хеттрик се отличи Цветомир Тодоров. Тон да разгрома даде Александър Соколов с попадението си от дузпа в 6-ата минута. Скоро Николай Спасов удвои, а в 20-ата минута Тодоров се разписа за първи път. Малко след това точен беше отново Спасов.

След това дойдоха минутите на Тодоров. Той вкара от фаул в 37-ата и оформи хеттрика си в последните секунди преди почивката. Гостите намалиха на 6:1 в 61-ата минута, но няколко минути по-късно Стефан Стефанов реализира седмия гол за Бдин. После стана 7:2. Секунди преди края Мартин Николов шутира от далеч и топката спря за осми път в румънската врата.