Бдин (Видин) със загуба в Румъния

Бдин (Видин) падна с 0:3 като гост на румънския Филиаши в приятелска среща. Домакините, които са на второ място в тамошната Трета лига спечелиха закономерно. Те контролираха мача и дори можеха да реализират още толкова голове. В 34-ата минута изпълниха корнер и техен футболист с глава откри резултата.

По идентичен начин стана 2:0, 180 секунди по-късно, но след центриране от игрова ситуация. В 78-ата минута Александър Соколов апострофира рефера и той му вдигна червен картон. В продължението румънците откраднаха топката, проведоха светкавична контраатака, резултатът от която е 3:0. Видинчани създадоха три ситуации, но не ги развиха до чиста голова възможност.