Бдин вилнее в Румъния

Бдин (Видин) разгроми с 5:0 съседа Калафат в приятелска среща, играна в Румъния. Три от попаденията реализира Цветомир Тодоров, a селекцията на Диян Попов пропусна да бие с двуцифрен резултат.

Бдин смени румънци със сърби

Наказателната акция на гостите започна още в началните секунди, когато Стефан Стефанов центрира към Цветомир Тодоров и той насочи топката в румънската врата. В 21-ата минута нападателят финтира двама бранители и удвои.

Десетина минути след почивката Тодоров оформи хеттрика си, наказвайки грешка на противниковата отбрана. В 70-ата минута Велислав Петров стреля неспасяемо от границата на наказателното поле за 4:0. Малко след това Стефанов асистира за гол на Александър Соколов