Без победител в битката между Славия и Царско село

Отборите на Славия и Царско село завършиха при резултат 0:0 в сблъсък от втория кръг на efbet Лига. Най-доброто положение в мача се откри пред крайния бранител на "царете" Александър Александров, който нацели гредата.

33 Славия - Царско село 0:0

Първият удар дойде в 12-ата минута и бе дело на Тони Тасев, но опитът му премина над вратата.

Малко по-късно Димо Бакалов отговори с шут, който обаче бе блокиран и излезе в корнер. В 34-ата минута Ален Стеванович отправи мощен удар, но Светослав Вуцов успя да се намеси на високо ниво и да запази мрежата си суха.

Пет минути по-късно стражът на Славия отново трябваше да показва качествата си. Васил Шопов се завъртя по отличен начин в наказателното поле и стреля точно, но Вуцов спаси с крак.

Втората част започна с натиск на "червените". В 49-ата минута Александър Александров отправи бомбен изстрел, който обаче се отби в десния страничен стълб.

В 61-ата минута "белите" също имаха добра ситуация за гол. Радослав Кирилов навлезе в наказателното поле и стреля по земя, но Янко Георгиев успя да улови кълбото.

Седем минути по-късно Мезу завърши бърза контраатака, но опитът му не намери целта.

Две минути преди края на мача резервата Лукас Диас проби отдясно, след което навлезе към вратата на домакините и отправи силен шут, но Вуцов се справи за пореден път. Това бе и последната интересна ситуация на стадион "Славия".

СЛАВИЯ - ЦАРСКО СЕЛО 0:0

Стартови състави:

Славия: 21. Вуцов, 3. Томбак, 23. Виячки, 55. Христов, 4. Соарес, 77. Вълчев, 7. Макрилос, 88. Тасев, 10. Кирилов, 71. Стоев, 9. Кръстев

Царско село: 1. Георгиев, 6. Бандаловски, 7. Бакалов, 8. Стеванович, 19. Балтанов, 21. Василев, 25. Александров, 29. Мезу, 77. Нганиони, 83. Попадийн, 93. Шопов

СТАДИОН: "Славия", София
СЪДИЯ: Георги Иванов

Снимки: Владимир Иванов