Груев изгледа от пейката старта на Вердер във Втора Бундеслига

Илия Груев остана на резервната скамейка за Вердер (Бремен) на старта на сезона във Втора Бундеслига. Отборът на Маркус Анфанг направи 1:1 срещу друг от кандидатите за промоция - Хановер 96. “Бременските музиканти” поведоха с автогол на стигнаха до точката с автогол на Симон Фалет в 49-ата минута, но в 55-ата Марвин Дюкш донесе точката на гостите.

Илия Груев вкара за Вердер срещу Фейенорд

Вердер имаше инициативата почти през целия мач, но не създаде достатъчно чисти положения. Автоголът на Фалет падна след центриране от корнер на Никлас Шмид, което беше насочено към Йомер Топрак. Топката обаче беше отклонена от Фалет и се озова във вратата на Хановер

Гостите реагираха мигновено и успяха да изравнят само шест минути по-късно. Тогава пас от собствената половина изведе Дюкш и нападателят технично копна топката над Михаел Цетерер за 1:1. Хановер можеше да направи и пълен обрат, но не се възползва от няколко добри ситуации до края на двубоя.